1

بازی زندگی در جهان یک بازی انگلیسی هستش که در نسخه ی 0.2 که به زودی ساخته میشه به چند زبان دیگه هم ارائه میشه: اگر کسی در بهبود این بازی میتونه کمکی بکنه یا گزارش مشکلات بازی رو بده, در کامنتها منتظرم تا برطرف کنم و از نظرات ارزشمند دوستان استفاده کنم
در این بازی چند مشکل بزرگ هست که من شش ماه پیش, 1/1/97 که تمومش کردم, بلد نبودم یه سری گزینه هایی رو اضافه کنم: به جای play کردن 3d ی صداهای وسیله ها از play 2d استفاده کردم, و متأسفانه شما نمیتونید وسیله بردارید از روی زمین
شما توی این بازی, میتونید:
بدوید
بپرید
وسیله بخرید
با موشک دشمن بکشید
پیانو بزنید
سنگ و چوب جمع کنید
خانه ی کوچک بسازید(که نمیتونید برید توی خونه)
خیلی خیلی مشکل داره که امیدوارم بتونم همشو حل کنم, تا اونجا که بهم گزارش داده بشه
از اونجایی که زبان بین المللی انگلیسی هست, بازی رو انگلیسی نوشتم
کلیدها:
left, right, down, up: راه رفتن, که اگه کلید alt رو نگه دارید کارکتر و شخصیت شما میدوه
j, پریدن
r, نشستن
i, باز و بسته کردن در کیف
alt t, دست زدن
shift t, بشکن زدن
f1 تا f7, برداشتن تفنگها(متأسفانه به خاطر مشکلات bullet که داشتم, کار نمیکنند)
f8, میتونید جای دشمن رو بفهمید (که به حال شما هیچ فرقی نمیکنه smile )
f9, اگه 60 160 (اگه اشتباه نکنم) رو برید جلو, وارد مغازه میشید و میتونید چیز بخرید
/, نوشتن دستورات مورد نظر(/exit, خروج از بازی و /store, خریدن از مغازه که باید دو سه بار این دستور رو تایپ کنید تا کار کنه
v, باز و بسته کردن پیانو: برای زدن پیانو ابتدا نشسته, سپس در کیف را باز کرده, ظطv میزنیم
از 1 تا 0: اگه پیانو باز باشه میتونید پیانو بزنید
-, آهنگ پیانو رو پخش میکنه
h, سلامتی
f, جهت شما
a, تعداد تیر
k, تعداد کشته ها
b, دوچرخه
اگه آموزشی چیزی لازم بود به صورت صوتی بگید تا بدم, و اینم لینک دانلود به حجم تقریبی 20 مگابایت
http://www.mahdi.jc-hosting.me/tlw.rar
راههای تماس
e-mail: abedi.mahdi82@gmail.com
اسکایپ: mahdi.abedi82
به امید پیشرفت هرچه بیشتر در زمینه بازیهای نابینایی

mahdi

2

درود،
امیدوارم که این شروعی باشه برای بازی های بهتر.
به امید موفقیت...

3

درود
ممنونم که نوشته رو خوندی: اگه مشکلی در بازی هست گزارش بده تا رفعش کنم: بازم سپاس

mahdi

4

سلام. مهدی جان. شما نتهای پیانو رو اشتباه چیندی. همینطور به نظر من این طوری که چندتا صدا پخش بشه و بعد دشمن کشته بشه راه خوبی نیست. برای درست شدنش به نظر من تفنگها رو باید درست کنی و تیر زدن و شلیک کردن واقعی به سمت دشمن رو اضافه کنی.

5

سلام
نمیدونم به ترتیبی که بود گذاشتمش نتها رو
آره درست شدند تفنگها

mahdi